Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Suhi šampon za psa

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Katana




Število prispevkov : 12
Join date : 01/12/2011

Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitimeSob Dec 24, 2011 10:32 pm

Včerej so mi v Zooticu predlagali suhi šampon za nego psa, ki ga imamo samo zunaj in ga torej pozimi nikakor ne moremo skopati (kopalnica ne pride v poštev - pes ni vajen bivanja notri, že tako in tako ne mara vode, na ploščicah bi mu drselo, pa da ne omenjam že samo, kakšno bi mi starši zganjali ...).
Ima torej mogoče kdo kakšne izkušnje s tem suhim šamponom? Kako točno deluje? Ali vonj šampona prekrije smrad psa, kot če bi ga zares skopali, ali se samo 'zlije' z njim, da nastane na koncu neka obupna mešanica?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 1:47 am

Jaz sem tudi razmišljala o tem suhem šamponu, ker sem na istem kot ti. Sicer se psička rada kopa, ampak se mi ne zdi pozimi fajn da bi jo polivala z vodo (sicer sem jo 1x v minusu, ji je ful pasalo, ampak sem jo samo po vratu, ker se je po neki svinjariji povaljala)
Nazaj na vrh Go down
nezzek

nezzek


Število prispevkov : 58
Join date : 02/12/2011

Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitimeSob Jan 07, 2012 7:13 am

Jaz imam Pet Head iz zootica in je prav super fajn Very Happy Ful lepo diši pa simpl je za uporabo.
Samo našpricaš na psa, podrgneš z brisačo in razčešeš. Wink
Nazaj na vrh Go down
http://doghandler-neza.yolasite.com/
planetpsov




Število prispevkov : 4
Join date : 06/05/2012

Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitimeTor Jul 17, 2012 12:23 am

Suhi šampon je dobra stvar in popolnoma prekrije vonj psa.

Na voljo dve varianti v spreju oziroma kot šampon, ki ga razredčite z vodo in našpricate:

http://www.planetpsov.si/shop/samponi/pure-paws/45/pure-paws-ultra-no-rinse-sampon-473ml

http://www.planetpsov.si/shop/nega-dlake/spreji/60/pure-paws-no-rinse-sprej

lp
Nazaj na vrh Go down
Nala&Ula2

Nala&Ula2


Število prispevkov : 48
Join date : 16/07/2012
Age : 24
Kraj : Ajdovščina

Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitimeTor Jul 17, 2012 12:28 am

U mi bi potrebovali nekaj takega Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitimeTor Jul 17, 2012 3:46 am

Jaz sem že tudi razmišljala o nakupu tega. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Suhi šampon za psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhi šampon za psa   Suhi šampon za psa Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Suhi šampon za psa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Zdravje-
Pojdi na: