Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Flexy povodci

Go down 
+2
Colliny
Airedale10
6 posters
AvtorSporočilo
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeSob Feb 11, 2012 5:00 am

Sicer je že ena tema ovratnice in povodci, ampak naj ima še flexy svojo Laughing Laughing. Kateri modeli so vam najljubši? Kakega ima vaš pes? Kakšni se vam zdijo?

Citiram :
Kateri modeli so vam najljubši?
Hmm... Mogoče:
Flexy povodci Flexi_color_green

Flexy povodci Flexi_elegance

Flexy povodci Flexi_fashion_lady_stripes

Flexy povodci Flexi_fashion_lady_pink

Vir vseh slik je spletna trgovina zoo rex.
Citiram :

Kakega ima vaš pes?
Dix ima Summertime, Dino pa Comfort:
Flexy povodci Img1966
Flexy povodci P9180121
Citiram :

Kakšni se vam zdijo?
Super, ampak če jih le pravilno uporabljaš, ne pa da te pes le na koncu vleče naprej. Za Dixa večinoma ravno zato, ker nima še čisto razčiščeno kako se hodi na povodcu, Dinota pa imam večkrat pa po mestu na Flexyju, ima malo več svobode. Le nadležno je ker te kar ožge, jaz imam od včeraj eno veliko črnico. Crying or Very sad


Nazadnje urejal/a Airedale10 Ned Jun 10, 2012 10:51 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Colliny

Colliny


Število prispevkov : 229
Join date : 17/12/2011

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeSob Feb 11, 2012 7:33 am

moja ma mmislim da comforta, je že precej star, ampak lepo ohranjen, ker ga ne uporabljam veliko. Fajn so, če greš na kakšne travnike ali kam, kjer psi ne smejo bit spuščeni, drugače pa večinoma dam na kratki navadn štrik in jo ob prvi priliki spustim. Very Happy Noben povodec ne more nadomestiti spuščenega psa Smile
Nazaj na vrh Go down
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeSob Feb 11, 2012 7:56 am

Mi imamo enega summertime modrega 5 metrov in enega Hawai modrega(unega z rožo),obadva na trakec. Uporabljam pa ju samo kadar gremo okrog Gradiškega jezera(tam ne smeš odvezat psa,Lajka in Lia sta na Flexijih ali na slednih povodcih) in v Piranu,tam tudi ni veliko prostorov kjer je lahko pes spuščen. Drugače pa največ uporabljamo navadne povodce.
Nazaj na vrh Go down
Polly

Polly


Število prispevkov : 272
Join date : 03/11/2011
Age : 29
Kraj : Maribor

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:53 am

Mi mamo neka čisto navadna. Ju sicer ne uporabljam, kaj dosti, so mi večnamesnki povodci ful boljši. Zdaj pozimi ko ne hodimo na neke dolge sprehode so pa fajn ker ju lahko na hitro malo zlaufaš.
Drugače pa če priznam so mi kr anti. Sta se mi (no pa ne samo meni) že dosti krat potegnila iz roke flexy pa za njima...hahha Wink
Nazaj na vrh Go down
http://boltzadi.weebly.com/
Kaja*

Kaja*


Število prispevkov : 38
Join date : 18/04/2013

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 8:55 pm

Jaz imam enega (: in sicer istega kot ti na na zadnji sliki Airelade10 (: sicer ga pa uporabljam ko Naly kje ne more bit spuščen ker ga mama dolgega 7 metrov. Včasih sem ga pa uporabljala za laufanje.
Nazaj na vrh Go down
Maly

Maly


Število prispevkov : 244
Join date : 29/10/2011
Kraj : Svet maltežanov

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeTor Avg 13, 2013 12:39 pm

Meni pa flexi gre na zivce, doma imam dva. Mislim da sta future, pa nevem kaj.
Nazaj na vrh Go down
http://maltezani.mojforum.si/
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitimeTor Avg 13, 2013 7:57 pm

Ko sem to pisala sem še imela rada flexi, zdaj pa ga nemaram več. :PVelika večina ljudi ga neprimerno uporablja, psa vozim na kratkem povodcu, se z njim ukvarjam in kjer lahko ga dam na sledni, namesto da je na flexiju, moje mnenje o njih ni več tako pozitivno. :)Ga peljem na flexiju res zelo redko, ravno enkrat na par mesecev če gremo npr. zjutraj kam pa ga moram zgoraj peljati na en sprehod pa se bolj razgiba če je tako kot če bi na kratkem...
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Sponsored content





Flexy povodci Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Flexy povodci   Flexy povodci Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Flexy povodci
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Povodci, ovratnice, oprsnice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Oprema-
Pojdi na: