Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ameriški pitbull terier

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Ameriški pitbull terier Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ameriški pitbull terier   Ameriški pitbull terier Icon_minitimeČet Maj 24, 2012 6:53 am

Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Ameriški pitbull terier Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ameriški pitbull terier   Ameriški pitbull terier Icon_minitimeČet Maj 24, 2012 11:52 pm

Omg, res suuper video, upam, da je marsikomu odprl oči, res bravo, da so to naredili,sem dobila kar solzne oči...
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Ameriški pitbull terier Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ameriški pitbull terier   Ameriški pitbull terier Icon_minitimeTor Avg 14, 2012 10:24 pm

Pitbulli so super psi!! Naj že ljudje nehajo krivit pasmo in se bat takšnih psov, ker NOBEN pes ne pride na svet hudoben, agresiven, takšnega naredijo ljudje, potem pa nočejo priznat, da so sami krivi za to!!

In brezveze se mi zdi, da zaradi nekaj psov te pasme (ki niso bili lepo vzgojeni) krivijo vse pitbulle in so prepovedani v nekaterih državah Mad Jaz bi si ga za nalašč kupila in jim dokazala da to ni res, da so super psi, da zanjo bit boljši od katerekoli druge pasme....

Jaz bom kasneje v življenju 100% imela pitbulla ali mešančka med pitbullom, ki ga bom rešila iz zavetišča!!!!
Nazaj na vrh Go down
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Ameriški pitbull terier Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ameriški pitbull terier   Ameriški pitbull terier Icon_minitimeTor Avg 14, 2012 10:24 pm

in še opis:

Pasma izvira iz ZDA, FCI pasme ne priznava, UKC in ADBA pa jo!

Psa imamo lahko za najrazličnejše namene: razstave, agility, obedience, terapijske pse, iskanje eksploziva, lov, reševanj, kot družinskega psa...

Izgleda zelo močno in ima mišičasto telo. Dovoljene so najrazličnejše barve, po mojem mnenju je največ rjavih pitbullov, všeč pa so mi sivi ali beli z črnimi lisami. Dlaka je kratka tako, da ni veliko dela z njo, dovolj je že če ga nekajkrat počešemo.

Je srednjevelik pes.

Po značaju je umirjen, vendar igriv in športen, po naravi je slab čuvaj, do otrok in družine je zelo ljubezniv, če je dobro socializiran in lepo vzgojen je super z drugimi psi, živalmi in ljudmi.

Pes je primeren za izkušene ljudi, ki pasmo dobro poznajo in so zanj pripravljeni skrbeti lepo kot za vse druge pse, ni za začetnike in za ljudi, ki ne znajo ravnati s psi, saj lahko postane agresiven...

Kratek opis sem napisala sama!
In še slike, 1. sem sama narisala (vem da zgleda bolj čudno in ni ravno najbolj podobno pitbullu, ampak drugič bo boljše)
Ameriški pitbull terier 2012-08-14-121306
Ameriški pitbull terier The_pitbull_by_w0lf_61Ameriški pitbull terier Pitbull
Ameriški pitbull terier Pit%20bullAmeriški pitbull terier Puppy1

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ameriški pitbull terier Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ameriški pitbull terier   Ameriški pitbull terier Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ameriški pitbull terier
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ameriški staffordshirski terier
» Lakeland terier (Jezerski terier)
» Ameriški koker španjel
» Bul terier
» Fox terier

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: O psih :: Pasme :: Čakalnica in nepriznane pasme-
Pojdi na: