Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?   Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 12:02 am

Pred nekaj tedni je bil Dino spuščen v neki garaži (pri prijateljici) in kar naenkrat je zgrabil strup za podgane (nisem vedela da ga imajo, če ne bi psa imela na povodcu). Sicer ni bilo nič, takoj sem mu ga vzela in ni zaužil nič, ampak mi je pa dalo to misliti, da morem nekaj narediti v tej smeri, da Dino ne bo več požrl vsega... Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? 1392757615
Dobro zna povelje ne smeš!, ampak to deluje, če hrano opazim prej kot on. Če pa jo že zgrabi jo zelo težko dobim nazaj... Včasih, ko je bil mladič je pobiral vse predmete, ampak zdaj se je navadil in ji večinoma (težko sicer, se prav vidi kako je v dvomih koga bi ubogal) pusti pri miru. Verjetno pa k temu da pobira hrano (če ne rečem ne smeš!, je ne opazim) pripomore tudi to, da je v našem bloku veliko čudaških ''stark'' Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? 906938891, ki mečejo cele štruce kruha za ptiče po tleh, tudi sredi poletja, pa seveda še ostalo hrano (tudi mačke, ki jih tukaj nikoli ni bilo so se zdaj naselile) Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? 188501796, Dino pa (če ni pod poveljem) seveda to pobira in je. Kako naj ga navadim, da vse stvari po tleh pusti pri miru? Verjetno je edina rešitev, ki bi 99% delovala, da ga imam ves čas na kratkem povodcu, ampak to pa spet skoraj ni mogoče, ker ga rada spustim v ogradi, ali pa ga dam na sledni povodec. Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? 1940658580 Bi mogoče pomagalo, če bi mu nastavljala hrano s kisom ali čim podobnim, ki je ogabnega okusa, ko pa bi spustil bi nagradila? afro Ampak spet ne vem, ker verjetno bo večkrat poskušal in kdaj bo našel tudi ''nekisan'' kruh in ostalo. Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? 1392757615
lp. (pa ne še v tej temi kot v vseh kregarij glede poz. motivacije)
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Marko

Marko


Število prispevkov : 262
Join date : 25/03/2012
Age : 29

Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?   Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Icon_minitimePon Jun 04, 2012 12:39 am

Pelji ga na dolg sprehod in ko bo zmatran mu nameči stvari, ki jih ima rad (hrana,igrače karkoli) na tla in ga popravi stalno ko bo hotel kaj vzeti. Če boš vstrajna se problem da odpravit.
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?   Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Icon_minitimePon Jun 04, 2012 4:37 am

Ampak če je ''umetno narejeno'' seveda ne bo, to redno delamo, ampak točno ve kdaj vadimo, pa tudi mene ne moti, če svoje igrače vzame, samo ne kake svinjarije... Mad
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?   Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Icon_minitimePon Jun 04, 2012 5:24 am

Po moje bi bilo boljše, da vadita tam, kjer pač so tiste stvari, ki jih ne bi smel jemati v gobček. Pred vajo pa na dooooooooolg sprehod.
Po sprehodu seboj vzameš njegovo najljubšo igračko ali najboljši priboljšek. Vedno ko bo povohal tisto, česar ne sme mu rečeš ˝NE˝ in ko te pogleda mu daš priboljšek, če pa te ne pogleda pa mu daš priboljšek blizu smrčka, da ga povoha in potem ko vidi da je priboljšek boljši bo preusmeril pozornost.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?   Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Icon_minitimePon Jun 04, 2012 5:29 am

Ja, jaz sem mojo podkupila s priboljški Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? 906938891

Je želela nekaj pobrati, sem strogo rekla " ne" če je pustila je dobila nagrado. Če pa ni spustila pa ni dobila nič. In tako se je naučila, da če bo tisto stvar pustila pri miru ko ji ukažem, bo dobila nagrado, drugače pa nebo nič. Zdaj pa sploh več ne pobere Smile
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Sponsored content





Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?   Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako psa odvaditi pobiranja odpadkov (hrane) s tal?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako psa odvaditi klanja sosedovih kokoši? NUJNO
» Kako kupiti psa?
» Kako NE kupiti psa?
» Kako reagirati ob napadu psa na psa?
» Kako si lahko to storil?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Vzgoja in Šolanje-
Pojdi na: