Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kastracija BC

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

kastracija BC - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kastracija BC   kastracija BC - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 22, 2014 9:37 pm

Aha, se mi je zdelo ja, hvala  Very Happy 

Jaz sem osebno prvič takrat delala na kliniki, pa moram priznati, da smo v teh štirih dneh imeli na dan vsaj 3 sterilizacije in vsaj eno kastracijo. :)Se mi zdi, da so ljudje vedno bolj ozaveščeni. Smile
Komplikacij ni bilo. Sem bila srečna, glede na to, da sem vsak dan delala po osem ur in smo v teh urah imeli poleg vseh ostalih posegov največ steriizilacij :)In ne morem verjeti, da največ mladih živali, sem vesela, da ste stanje vsaj pri nas malo izboljšuje (predvidevam) kajti ogromno je primerov ko ljudje pravijo " naj ima vsaj eno leglo" in podobne cvetke  Very Happy 

Je bilo pa zanimivo in posegi so zelo kratkotrajni in sploh kastracija je enostavna operacija :)Psi  in mačke,so pa  si ko sem jih imeli v varstvu po operaciji res hitro opomogli. Nekateri celo po pol ure skakali po kletki  lol! 

LP
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
 
kastracija BC
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sterilizacija in kastracija
» Sterilizacija/kastracija mačke

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Vzgoja in Šolanje-
Pojdi na: