Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Igrače

Go down 
+2
Banjusie
Airedale10
6 posters
AvtorSporočilo
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Igrače    Igrače     Icon_minitimeTor Dec 06, 2011 2:58 am

Kake igrače imajo vaši psi? Kake se najbolj obnesejo? Very Happy
Dix ima frizbi, drugače pa se igra še s plastenkami, drugega pa ne mara. Mu niti ne kupujem ker nima veselja. Crying or Very sad Dino pa ima kong (tisto vrv smo pozneje odrezali), cufo, pa še 2 že uničena piskajoča prašička. Laughing Bomo pa verjetno za božička še kaj dobili, če bo igrača bo za Dinota. Eko še slike igrač:
Igrače     Img1953
Igrače     Img1955
Igrače     P7210222
Igrače     P7210223
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimeČet Dec 08, 2011 3:08 am

Čopi ima plišastega zajčka-tistega od reklam za baterije, dva medvedka, frizbi in vrv, Shara pa frizbi, vrv in plišastega medveda.
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:41 pm

Lia ima en kup žog(najraje ima tiste, ki piskajo), Cuz-a(v bistvu je samo še žogica, ker mu je odgriznila noge), frizbije(Jawz), nekaj cuf(večinoma doma spletene), konga in eno igračo na vrvici, ki je v bistvu za mačke samo jo ful rada lovi.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimeČet Jan 19, 2012 4:45 am

Moja ima 2 cufi, 2 žogi (nogometno in neko mini rugby), tenis žogice, aport. Ima v boksu tudi palce in kosti za glodanje. Pa odejo, ki jo prav veselo trga. To je pa tudi to Razz
Nazaj na vrh Go down
ajsa.tb

ajsa.tb


Število prispevkov : 21
Join date : 09/12/2011

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimePon Mar 05, 2012 5:00 am

Moja 2 imajo ogromno igrač....
Žogic,pliškotov, kong, cufe, tisto jajce running egg...

Zaenkrat pa se najbolj obnesejo žogice in runningegg. Smile
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimePon Mar 05, 2012 5:25 am

Joj, se spomnim, ko sem bila obsedena z nakupovanjem igrač za Nalo Embarassed Skoraj vsak teden sva šli v trgovino bliz nas Premium pet ( trgovina za male živali), pa sem ji res nakupla igrač hehe Very Happy Od raznih gumijastih žog, kongov, vrvi ( ki jih je razcufala zato sem jih nehala kupovat), frizbijev... Very Happy Pliš igrač, pa ji NIKOLI nisem dajala, sem gledala eno oddajo, ko je veterinar svetoval, da naj nikoli ne dajajo psom pliš igrač, ker lahko pogoltnejo psi neprimerne delce in lahko pride do prebavnih motenj, enako je z teniš žogami... Madlp
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
ajsa.tb

ajsa.tb


Število prispevkov : 21
Join date : 09/12/2011

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimePon Mar 05, 2012 6:10 am

Ja to sem tudi jaz gledala... z npliškotami se pa prinas igrajo le pod nadzorom. Teniške žogice pa ne prakticiramo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Kaja*

Kaja*


Število prispevkov : 38
Join date : 18/04/2013

Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 8:52 pm

Naly jih ima toliko da jih za polovico sploh več nevem jjjj Najbolj se je obneso: piskajoči pujs,plišasti tiger,cufa,piskajoča žoga in frizbi (:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Igrače     Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Igrače    Igrače     Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Igrače
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Oprema-
Pojdi na: