Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zanimivi načini dajanja tablet :D

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 12:27 am

Čopili je bil v četrtek na "operaciji"-sčistili so mu zobke. Prvi dan je bil čisto "out", zato so nam priporočili neke tabletke. Ker pa ni bil nikoli vajen tabletk smo imeli velike težave s pripravami da bi jih pojedel, dokler se nismo izmislili krasnega načina-mama je skuhala hrenovko, jaz pa sem v njen ovoj vtaknila tabletko-in Čopko jo je pojedel.lol!

Kako pa vi dajate tabletke?
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 1:46 am

Tudi mi doma poznamo tole foro, ki si jo omenila zgoraj Razz Drugače pa Nala brez problemov pogoltne tableto, ker ji jo dam kar globoko v gobec in jo samo pogoltne. Ali pa vzame na ukaz.
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Colliny

Colliny


Število prispevkov : 229
Join date : 17/12/2011

Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 4:51 am

Mi mamo isto finto s poliko Razz Čeprav jih ji do zdaj razen tablet proti glistam nismo nikoli dajali Smile
Nazaj na vrh Go down
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 3:09 am

Moja kar sama poje tableto, če jo ji dam kot priboljšek z roke Razz
Nazaj na vrh Go down
alexy07




Število prispevkov : 26
Join date : 24/12/2011

Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 4:02 am

Moja tudi kar poje tableto, pri ostalih psih pa: odpreš gobec, porineš tableto čisto na koren jezika, zapreš usta in psa pomasiraš po goltancu.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 5:44 am

Moja poje vsako tableto, ki ji jo daš pred gobec odkar je stelirizirana. Vzame, zgrize, pogoltne Razz . Pred stelirizacijo pa smo ji povsod skrivali pa ni in ni hotela jesti. Smo ji skrili v kocko sira, klobase, pa je ven vrgla tableto. Potem pa smo jo nekako napol raztopljeno dali v hrano in je pojedla Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zanimivi načini dajanja tablet :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zanimivi načini dajanja tablet :D   Zanimivi načini dajanja tablet :D Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zanimivi načini dajanja tablet :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Zdravje-
Pojdi na: