Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]

Go down 
+4
Živa&Pika
Polly
Banjusie
aska
8 posters
AvtorSporočilo
aska




Število prispevkov : 42
Join date : 06/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 7:52 pm

Odpiram novo temo o tej čudoviti pasmi:)
Nazaj na vrh Go down
aska




Število prispevkov : 42
Join date : 06/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 8:03 pm

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  33695_1655790793606_1202183668_1840848_863647_n
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 9:18 pm

Super! Meni so tudi ful všeč. Koliko jih je zdaj že v Slo? 4, 5 ? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
aska




Število prispevkov : 42
Join date : 06/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 9:29 pm

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  261614_2232758497438_1202183668_2742061_29697_n

Ja to je moja No.2 (No1 ostajajo za vedno mi AM-ji) naj naj pasma in upam,da nekoč bom imela eno predstavnico te prečudovite pasme Very Happy Zaenkrat so v SLO 4-je predstavniki te pasme (3 psičke in en samček).
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 9:31 pm

Aha. Ja, jaz jo bom tudi 100 enkrat imela, ampak verjetno komaj čez kakih 10-20 let. So pa moja 4. naj pasma (1.labi, 2. basenji, 3.aussie). Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
aska




Število prispevkov : 42
Join date : 06/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 9:54 pm

No pri meni so pa z Markiesje (le teh izven NL se ne da dobiti, ker edino tam so kot pasma priznani) dellijo 2. mesto. Upam nekoč, da sanje postanejo resničnost.
Nazaj na vrh Go down
Polly

Polly


Število prispevkov : 272
Join date : 03/11/2011
Age : 29
Kraj : Maribor

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeSre Jan 18, 2012 1:48 am

Meni so ful všeč Smile
Moja sošolka se zanima za nakup te pasme Smile
Pa me zanima, če kdo pozna kakšno psarno, po možnosti v Avstriji ali Hrvaški (v družini na žalost noben ne govori angleščine, zato bi se težko razumeli s ljudmi iz drugih držav...).
Nazaj na vrh Go down
http://boltzadi.weebly.com/
aska




Število prispevkov : 42
Join date : 06/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeSre Jan 18, 2012 8:05 am

Iz HR ne poznam, da bi tam bila kakšna psarna le teh psov. Bo treba se kar potruditi z angleščino.
Nazaj na vrh Go down
Polly

Polly


Število prispevkov : 272
Join date : 03/11/2011
Age : 29
Kraj : Maribor

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeSre Jan 18, 2012 7:20 pm

Aha, ok Smile
Kaj pa kje drugje?
Bi ji sicer jaz mogla pri vseh mailih pomagat, pa tut it z njimi pol k vzrediteljem, da bi govorila namesto njih oz prevajala Smile
Nazaj na vrh Go down
http://boltzadi.weebly.com/
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeČet Jan 19, 2012 1:04 am

Predlagam Švico. Wink
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
aska




Število prispevkov : 42
Join date : 06/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeČet Jan 19, 2012 7:48 am

To pasmo se zelo težko dobi, čaka se tudi po več let na njo. Njihov izvor je iz NL, tam jih je tudi največ.
Nazaj na vrh Go down
Živa&Pika

Živa&Pika


Število prispevkov : 66
Join date : 16/07/2012
Age : 26
Kraj : rudno

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeČet Jul 19, 2012 8:39 am

Jaz ne predlagam švice , moja tamala sestrična je tam kupila psičko in jje imela vliko problemov. Tam je morala ostati 14 dni ampak ni zdržala, morala ji je do potankosti opisati svjo živjenje in sebe.
Pa še cena je zeloooooooooooooooo visoka, ona je takrat dala okoli 1500€.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeČet Jul 19, 2012 8:58 pm

Kaj a vzreditelji so zahtevali, da so mora opisati življenje in sebe? PRAVILNO! Vse preveč je psov, ki pristanejo na cesti, ravno zato, ker vzreditelji mladičke oddajo v NEprave roke in neodgovorni nakupi... Zato je PRAV, vsak vesten vzreditelj se bo pozanimal kam bo prodal svojer mladičke, ker JIM JE MAR v kakšne roke grejo jj
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Jazz




Število prispevkov : 32
Join date : 03/12/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimePet Jul 20, 2012 8:39 am

Jst se strinjam, da je prav, da se vzreditelj pozanima o tem kam bo šel mladiček, h kakšnim ljudem... S tem se pokaže tudi nek odnos do svojih psov in svoje vzreje in na splošno bi jaz vzela le od vzreditelja, ki mu je mar kam gre mladiček - torej, da se pozanima o stilu življenja (bodočega lastnika), o njegovih izkušnjah s psi, kakšne načrte ima za prihodnost, kako gleda na pse, kaj in kakšno oskrbo lahko psu nudi..

Nikakor pa se ne strinjam s tem, da mora vzreditelj vedeti popolnoma osebne stvari (ki so dejansko čisto out), ki se ne tičejo niti oseb, ki so ti bližje.

Drugače pa se mi zdi, da je vse preveč nezrelih kupcev in so kakšna podrobnejša, morda malce neprijetna - ''čudna'' vprašanja včasih koristna Very Happy


Nazadnje urejal/a Jazz Pet Jul 20, 2012 9:05 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimePet Jul 20, 2012 8:52 am

Pa saj 1500 ni tako zelooo visoka cena za rodovniškega psa (je visoka, jaz priznam da bi ponovno razmislila prej kot bi jih dala), ena moja prijateljica je za slovensko leglo toliko plačala. Smile Meni se tudi zdi prav, da vzreditelji izvejo kam gre pes in te spoznajo, ampak da res sprašujejo vse potankosti ki se niti ne tiče pa mi je že brezveze.
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
tiatia




Število prispevkov : 2
Join date : 29/10/2013

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeTor Okt 29, 2013 6:02 am

koliko je približno cena kooikerhondje je lahko sam 500
Smile
Nazaj na vrh Go down
tiatia




Število prispevkov : 2
Join date : 29/10/2013

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeTor Okt 29, 2013 6:04 am

a kdo ve koliko bi bila lahko najmanjša cena kooikerhondje:?: kr bi res rada imela to pasmo
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeTor Okt 29, 2013 6:49 am

Se mi zdi vredno dati malo več denarja pa dobiš potem psa kot se spodobi in prijatelja (vzreditelja) za celo psičkovo življenje Wink 

Airedale a ni imela ena punca pred kratkim leglo?
A sem žal ime pozabila se mi pa zdelo ful vredu... Če morda veš?
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitimeTor Okt 29, 2013 8:06 am

Ne bi vedela. :/ Se pa strinjam z Adminko, meni je ta pristop ''ali se lahko to pasmo že za 500€ dobi? Kje najceneje?'' čisto zgrešen in takemu ki ga kot prvo zanima cena jaz psa ne bi prodala. Sicer pa da te razočaram, čeprav se na pasmo ne spoznam boš težko pri 500€, še posebej ker že pot v druge države po psa stane... Razmisli malo, tudi to da je začetni strošek še najmanj proti celemu življenju psa..
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Sponsored content





Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]    Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kooikerhondje [Small Dutch Waterfowl Dog]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Mali nemški špic [Small German Spitz]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: O psih :: Pasme :: FCI 8-
Pojdi na: