Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ko pes napade psa

Go down 
+6
Colliny
Airedale10
Banjusie
Polly
Admin
Maly
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2

Ali je že kateri pes napadel vašega psa ?
Da
Ko pes napade psa - Page 2 Vote_lcap100%Ko pes napade psa - Page 2 Vote_rcap
 100% [ 13 ]
Ne
Ko pes napade psa - Page 2 Vote_lcap0%Ko pes napade psa - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 13
 

AvtorSporočilo
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Ko pes napade psa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ko pes napade psa   Ko pes napade psa - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 27, 2012 10:41 pm

Pred kakimi tremi leti je en NO napadel sosedovega maltežana. Soseda ga ni opazila, saj je skočil pred njiju z visoke trave. Hotela ga je odgnati, pa ji je raztrgal roko in se spravil na psička. Prijel ga je za trebušček in začel stresati, pri tem pa ga skoraj celega raztrgal, ampak potem ga nekako pustil in so ga pravošasno dali šivat.
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
Kaja*

Kaja*


Število prispevkov : 38
Join date : 18/04/2013

Ko pes napade psa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ko pes napade psa   Ko pes napade psa - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 10:12 pm

Naly je že bil kar velikokrat napaden. Sreča nič hujšega. Enkrat ga je celo napadel pes v pasji šoli. (program B-BH)
Nazaj na vrh Go down
runo

runo


Število prispevkov : 48
Join date : 17/02/2014

Ko pes napade psa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ko pes napade psa   Ko pes napade psa - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 18, 2014 11:40 pm

js sm mela tud tak primer jjj Ko sva šla z Runčom na daljši sprehod naju je napadel bokser.Runčija je skor ugriznu in nama je sledil celo pot js sm kričala . affraid Takoj k sva pršla domov sm runča zaprla v boks za konje da mu nebi kaj naredil. Potem je prišel lastnik in je rekel naj psa drugič kar z metlo OMG smili takrat je blo za mene ŠOK! tok velika mrcina proti majhnemu Runču!Tok je bil  dihidriran bošček Crying or Very sad 
To se mi je ponovil še dvakratsam z drugim psom!Moj runči bi druge pse tud napadu seveda mu ne dovolim...
Moj Runči
Ko pes napade psa - Page 2 Dscn7911

Ko pes napade psa - Page 2 Fotografija0412
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ko pes napade psa - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ko pes napade psa   Ko pes napade psa - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ko pes napade psa
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Razno-
Pojdi na: