Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Lajanje sosedovega psa

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
jani12




Število prispevkov : 10
Join date : 10/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeTor Jan 10, 2012 9:23 pm

zdravo vsem...

mene zanima kako sosedom dopovedati, da pes pasme samojed ni za a vrt, kajti cele dneve ga imajo zunaj in laja, kot nor. Zaradi dolgočasja. Potem pa mi tožijo koliko ta pes laja in da je pasma kriva...
Nazaj na vrh Go down
jani12




Število prispevkov : 10
Join date : 10/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeTor Jan 10, 2012 9:23 pm

Aja ne bi pa rad poslabšal dobrih medsebojnih sosedskih odnosov.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeTor Jan 10, 2012 9:27 pm

Jaz bi poskusila nekako tako:

Vsekakor pasma ni kriva za to, da pes laja... Namreč samojedi so takšna pasma, da se hitro zdolgočasijo, zato vsepovsod tudi piše, da se je z njimi potrebno ogromno ukvarjati. Lajajo pa iz tega razloga dolgočasja. Nevem poskusila bi nekaj v tej smeri jim razložiti.Wink Vso srečo!
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
jani12




Število prispevkov : 10
Join date : 10/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:37 am

Sem poskusil danes, takoj ko sem dobil tvoj odgovor. In je lastnik tega psa rekel, da se naj brigam za sebe... Sej ne, da pes moti celo sosesko.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:37 am

Ma jaz bi anonimno prijavo posredovala Wink
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
jani12




Število prispevkov : 10
Join date : 10/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:38 am

Ampak a sploh kaj ukrepajo če pes laja?
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:39 am

Ja, pes nebi smel ugrožati ali motiti soseske / sosedov, tako, da mogli bi Smile
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
jani12




Število prispevkov : 10
Join date : 10/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:39 am

Aha, hvala Wink Upam, da bo kaj...
Nazaj na vrh Go down
YourHeroine

YourHeroine


Število prispevkov : 13
Join date : 11/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:42 am

Ma nimajo kaj pustit psa, da se dere! Tako, da prijava... vsekakor. ma kaki lastniki so to.
Nazaj na vrh Go down
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimePon Jan 16, 2012 12:12 am

Če je meni ena ženska grozila s prijavo, ker sem imela spuščenega psa(in to nekje, kjer skoraj ni ljudi, pa še sledni povodec je imela gor),potem tole brez pomesleka prijavi. Močno upam, da bodo temu lastniku vzeli psa in ga bo dobil nekdo, ki bo znal z njim.
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitimePon Jan 16, 2012 4:32 am

Se strinjam z vami. :v
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
Sponsored content





Lajanje  sosedovega psa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lajanje sosedovega psa   Lajanje  sosedovega psa Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Lajanje sosedovega psa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Vzgoja in Šolanje-
Pojdi na: