Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?   Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Icon_minitimeSob Feb 04, 2012 6:16 am

Katere smešne/čudne navade ima vaš pes?

Lia ima navado, da pride do mene,ko sedim za mizo,eno tačko sprednjo tačko mi da v naročje, drugo pa na ramo Razz Ima pa tudi navado, da se ustavi in me čaka ko je odvezana,če vidi, da sem ostala bolj zadaj.Če koga srečamo, se pred njim vrže na hrbet in tako leži,dokler ne dobi doze čohanja po trebuhu.
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?   Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Icon_minitimeSob Feb 04, 2012 6:23 am

Kako Čopi je:

Pride do sklede, povoha in si gobček nabaše kolikor je mogoče. Začne tekat po stanovanju, dokler se ne utrudi in si briketke shrani. Nekje pač. Včasih na kavču, krpici, tepihu... Nato poje enega za drugim. Spet steče do skodele in ukrade en briketek. Teče po stanovanju, najde primeren prostor in ga poje. Pa steče po naslednjega. In tako dokler ne poje vsega. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?   Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Icon_minitimeSob Feb 04, 2012 7:35 am

Aja pa pozabila sem napisati, da Lia "vozi" svojo skledo po hiši in jo prevrača,če v njej zmanjka vode Razz
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?   Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Icon_minitimeNed Feb 05, 2012 12:28 am

Haha, Shara enako. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
Kaja*

Kaja*


Število prispevkov : 38
Join date : 18/04/2013

Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?   Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Icon_minitimeČet Apr 18, 2013 10:10 pm

Uf Naly jih ima ogromno:
1. Recimo zjutraj se zbudi ko se zbudim jaz, če vidi da spim zaspi nazaj.
2. Ful je lubusumn ko božam oziroma se igram s sosedovim psom.
3. Če se ponoči vidi v mojem steklu od okna začne včasih zelo lajati.
4. Če je žejen in v posodi ni več vode da taco v posodo in jo vleče po prostoru dokler ne dobi vode Razz
5. Ko je lačen in nima hrane ful dolgo oblizuje skledo.
6. Vedno ko vzamem v roke povodec ali oprnico se začne ful vrteti po stanovanju in noče dati mira. Razz
To jih je bilo samo nekaj.. Ko se še spomnim kakšne dobre pa jo povem (:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?   Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kakšne smešne/čudne navade ima vaš pes?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Razno-
Pojdi na: