Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Labradorec

Go down 
+14
masazakosek
Airedale10
Hov-hov
alexy07
Sara
Flame
Izzi
labradorka
Banjusie
Cavalierka
nika66
Admin
nikita
lu
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AvtorSporočilo
alexy07




Število prispevkov : 26
Join date : 24/12/2011

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeTor Okt 09, 2012 7:16 am

Airdale10 ma v bistvu je tale zgornja meja bedarije in se dela na tem, da bi se jo zvišalo na 5 let (kolikor je tudi zadnja starost za prvo leglo psice).. Smile
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeSre Okt 10, 2012 12:37 am

Saj meni se tudi tao zdi, upam da uspe da se zviša... Ker potem se verjetno tudi več ljudi raje odloči za ''čistokrvne brez rodovnika''. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
alexy07




Število prispevkov : 26
Join date : 24/12/2011

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeSob Okt 13, 2012 5:42 pm

Pa saj po 24 mesecih se da tudi dobit vzrejno dovoljenje. Samo ne moreš delat vzrejne preizkušnje in PNZ-ja, lahko pa opraviš kakšno preizkušnjo višjega ranga (LP-R ali TP-R)..

Tako da to ni izgovor za ne dobiti vzrejno dovoljenje in naprej producirati nerodovniške mladiče..
Nazaj na vrh Go down
Tia&Nelly

Tia&Nelly


Število prispevkov : 17
Join date : 02/12/2012
Age : 24
Kraj : Jesenice

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 02, 2012 8:35 pm

Meni je ta pasma zelo všeč, najboljše mi je pa pri njih, da imajo med prsti tisto plavalno kožico (zdaj ne vem ali to drži za zlate prinašalce ali labradorce), drugače so pa krasni družinski ljubljenčki. Ko sem bila majhna sem ga vedno hotela imeti na vsak način haha. Smile
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 02, 2012 10:24 pm

Tia&Nelly je napisal/a:
Meni je ta pasma zelo všeč, najboljše mi je pa pri njih, da imajo med prsti tisto plavalno kožico (zdaj ne vem ali to drži za zlate prinašalce ali labradorce), drugače so pa krasni družinski ljubljenčki. Ko sem bila majhna sem ga vedno hotela imeti na vsak način haha. Smile

Vsi retrieverji imajo plavalno kožico, ki služi za določen namen (prinašanje iz vode) Wink
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
i love dogs<3




Število prispevkov : 35
Join date : 23/01/2013

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:03 am

Tudi meni je ta pasma zelo všeč,i sicer dobim naslednje leto tega psa seveda rodovniškega. Imammo prijatelje ki imajo tega psa(Arona) in ima vzrejno dovoljenje čez kak teden gre na parjenje in sicer z eno rodovniško labradorko,ki ima tudi vzrejno dovoljenje,in sicer dela na policiji(saj ima odličen voh,zato lahko zavoha mamila)...Tako da če je kdo zaiteresiran za nakup naj se javi,mislim da je cena zelo nizka saj jim ni pomeben zaslužek amapk to  da gredo psi v dobre roke,čeprav smo se mi zmenili,da psa dobm zastonj,saj se zelo dobro poznamo in smo jimnaredili že številne zasluge.Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:12 am

Super! :)Lahko objaviš še rodovniški imeni staršev, fotografije, zdravstvene teste, delavne teste, morebitne razstavne uspehe, telesno oceno..., saj odgovorne bodoče kupce vse to zanima. :)Pa sporoči ko ga dobiš!
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
i love dogs<3




Število prispevkov : 35
Join date : 23/01/2013

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:27 am

Seveda bom,amapk trenutno nemorem bom pa probala ju3 popoldan...
Sicer bodočo mamico še niamm slikano amapk ko grem k njem vam takoj pošljem Wink
Zdaj pa rajši nebom vse posebej objavljala,ko bom vse posliakla bom dodala še rodovniška imena,ker drugače bo pomoje vse zgledalo razmetano Wink
Nazaj na vrh Go down
i love dogs<3




Število prispevkov : 35
Join date : 23/01/2013

Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:41 am

Aja pa tisti,ki ste zaiteresirani mi napišite po Zs-ju,tam vam bom tudi omenila kakšne barve pričakujejo in ostale značilnosti,ter vas tudi z kakim vprašanjem preverjla če imate vsaj nekaj izkušen z labradorci.Sicer pa vam nebom preveč gnjavla,saj vam bo sam vzreditelj postavil vparašanja in se pozanimal kakšen tip živlnje imate,pač nekaj podrobnosti saj je gospod res zelo prijazen in bi rad mladiče spravil v najboljše domove Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Labradorec - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Labradorec   Labradorec - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Labradorec
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: O psih :: Pasme :: FCI 8-
Pojdi na: