Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Acana

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Polly

Polly


Število prispevkov : 272
Join date : 03/11/2011
Age : 29
Kraj : Maribor

Acana            Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Acana    Acana            Icon_minitimeNed Maj 06, 2012 10:14 pm

Gre za pasjo hrano kanadskega proizvajalca Champion Petfoods Ltd., ki proizvaja tudi Orijen. Pasjo hrano Acana v veliki večini sestavljajo regionalne sestavine, ki pridejo v proizvodnjo sveže, nikoli zmrznjene. Izjema je le novozelandska jagnjetina in kanadska raca.
Diete z večjo vsebnostjo mesa so beljakovinsko bogatejše, imajo manjši delež ogljikovih hidratov in bolje ustrezajo anatomiji mesojedov kot so psi in mačke. Torej neglede na pasmo in starost Acana pomaga psom in mačkam doseči njihov polni potencial in jim omogoča vrhunsko telesno pripravljenost.

Vaše mnenje o tej hrani?
Nazaj na vrh Go down
http://boltzadi.weebly.com/
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Acana            Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Acana    Acana            Icon_minitimeNed Maj 06, 2012 10:16 pm

Mi smo Nalo hranili pred njeno operacijo s to hrano in se je super obnesla Wink Kupovali smo jo v Zoo Plutonu v MB. Tudi sestavine se mi zdijo super. Tako, da ja. Se mi zdi vredu hrana Smile Vsebuje manj beljakovin od Orijena, tako, da jo nekateri psi laže prenašajo od te hrane,saj nekaterim psom prevelika vsebnost beljakovin ne ugaja ravno. No moje mnenje je pozitivno.
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
NickiTaj

NickiTaj


Število prispevkov : 8
Join date : 13/05/2012

Acana            Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Acana    Acana            Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 8:11 am

Super hranaa Very Happy Naša jo je in ni nobenih problemov Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Acana            Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Acana    Acana            Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Acana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Prehrana :: Znamke-
Pojdi na: