Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Avstralski ovčar

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Banna

Banna


Število prispevkov : 3
Join date : 09/03/2013
Age : 32

Avstralski ovčar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Avstralski ovčar   Avstralski ovčar Icon_minitimeTor Mar 12, 2013 5:40 am

Zanima me, če se da kje tud kupit avstralskega ovčarja pa da je brez rodounika pa tega pa kolk pride cena prbližno:) Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Avstralski ovčar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avstralski ovčar   Avstralski ovčar Icon_minitimeTor Mar 12, 2013 6:06 am

Kot prvo, dobrodošla! Smile
Kako lahko prideš na ta forum in napišeš da kupuješ aussija brez rodovnika Rolling Eyes - preberi si pomembne članke in potem ti bo jasno, da ga brez rodovnika ne moreš kupiti (in ti tudi jaz osebno to močno odsvetujem!). Če hočeš mešanca pa pojdi ponj v zavetišče. In cena je tukaj še najmanjša, je prvi strošek, kakšni so šele stroški potem... V SLO vem za psarni Flawless in Alpine River, pa mislim da jih je še, ki pa niso aktivne.

In zakaj je treba dve isti temi? https://psi123.slovenianforum.com/t21-avstralski-ovcar-aussie
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Banna

Banna


Število prispevkov : 3
Join date : 09/03/2013
Age : 32

Avstralski ovčar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avstralski ovčar   Avstralski ovčar Icon_minitimeTor Mar 12, 2013 6:25 am

hvala Smile
Nisem napisala,da kupujem aussija brez rodovnika vendar sem se le želela pozanimati ali se ga da kje kupiti tudi morda brez rodovnika, saj mi je prijateljica nekaj omenila pa me je zanimalo tudi to Smile

pa hvala za odgovor Smile

ops. bi zbrisala temo pa sem nova tukaj in jo žal neznam Laughing
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Avstralski ovčar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avstralski ovčar   Avstralski ovčar Icon_minitimeSre Mar 13, 2013 1:24 am

Aussija brez rodovnika ni, niti nobene druge pasme. Wink Verjetno pa misliš ''čistokrvne brez rodovnika'' - vedi, da to v resnici ne obstaja in so to mešančki, ljudje, ki jih prodajajo pa le zavajajo kupce. Tako da vsekakor priporočam rodovniškega - in še vedno pazi pri nakupu! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Banna

Banna


Število prispevkov : 3
Join date : 09/03/2013
Age : 32

Avstralski ovčar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avstralski ovčar   Avstralski ovčar Icon_minitimeSre Mar 13, 2013 5:30 am

no tako sem mislila ja:)
zaenkrat bom z nakupom še malo počakala rada pa bi ga imela v bližnji prihodnosti, saj mi je pasma zelo všeč. Predvsem njihov karakter, to da se tako hitro učijo.. zelo mi je všeč tudi njihov izgled in mislim,da je vredno še malo počakati Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Avstralski ovčar Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avstralski ovčar   Avstralski ovčar Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Avstralski ovčar
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Avstralski ovčar ( Aussie)
» Avstralski Kelpie
» Australian Cattle dog ( Avstralski govedar)
» Anatolski ovčar
» Belgijski ovčar

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: O psih :: Pasme :: FCI 1-
Pojdi na: