Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 vsemogoče ukvarjanje z psi

Go down 
4 posters

največkrat s/se psi:
Igrate
vsemogoče ukvarjanje z psi Vote_lcap14%vsemogoče ukvarjanje z psi Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Hodite na sprehod
vsemogoče ukvarjanje z psi Vote_lcap86%vsemogoče ukvarjanje z psi Vote_rcap
 86% [ 6 ]
Drugo
vsemogoče ukvarjanje z psi Vote_lcap0%vsemogoče ukvarjanje z psi Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 7
 

AvtorSporočilo
runo

runo


Število prispevkov : 48
Join date : 17/02/2014

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimeČet Mar 20, 2014 1:34 am

Živjo!
napišite kako se ukvarjate s psi se igrate in td. Very Happy  Very Happy Very Happy 
 .
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimeSob Mar 22, 2014 5:31 am

Vse troje  Very Happy

Ttije sprehodi do štirje dnevno. Dva krajša, en daljši 1-3 ure. Seveda sta včasih dva daljša na seznamu in kakšen celodnevni.

Igram se kar na sprehodu, vadiva trike, se skrivava, vadiva vaje za samokontrolo, vaje kot so čakanje na mestu, iskanje predmetov, skrivanje, razni trikci kot : preval, preskoki čez predmete, mojo nogo/roko, drevesa, prosi, krog v levo/desno, . potem pohodi v mesto, čim več socializacije z množico, ljudmi, psi. Jemanje na moje šolske izlete, zadnjič sem šla s psico na informativne dneve, sva bili atrakcija... Plavanje v reki, jezerih, morju... Ma ni kaj ni Smile
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
runo

runo


Število prispevkov : 48
Join date : 17/02/2014

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimeSob Mar 22, 2014 6:45 pm

meni malo primankuje vaj brez briketov Wink Predlog? Admin Kje pa se šolaš ali dovolijo da lahko psa jemleš sabo? tudi jaz bi ga če bi imela možnost Sad
Nazaj na vrh Go down
Marko

Marko


Število prispevkov : 262
Join date : 25/03/2012
Age : 29

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimeSob Mar 22, 2014 9:02 pm

Psa ti dovolijo vzet zraven na izlet? Nam to niso nikol dovolili, v šolo še kdaj, na izlet pa ne. Razen na koncu leta, ko smo meli kaj z razrednikom.
Runo na Biotehniško v MB hodi. In glede predloga, lahko počneš skoraj vse vaje z priboljški tudi brez njih, ni nujno da je nagrada vedno priboljšek. Lahko pa greš tečt ven z njim, z kolesom ali rolarji, zdaj ko je večinoma lepo vreme. Ga odpelješ v pasji park, če ga imate kje blizu. Lahko pa tudi navsezadnje počivata skupaj, tudi to je dejavnost, ki jo lahko počneš z psom. Very Happy
Jaz večinoma hodim na sprehode z svojo psičko ali pa na tek, z kolesom ali rolko, tako se pes najbolje poveže z lastnikom. Very Happy
Se pa tudi kdaj igrava, ampak vedno po sprehodu. Učiva se tudi trikcov kdaj in predvsem discipline.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimeSob Mar 22, 2014 9:44 pm

Marko hvala za odgovor  Very Happy 

Ja, dejansko so mi dovolili, jaz sem imela svojo psico ( kljub temu, da ni ravno majhna no) in sošolka je imela tudi svojega manjšega psa Smile

Šli smo pa na pohod po celotnem mestu, urban, ob Dravi, v center mesta, tržnico, itd.
1x je celo prof imela svojega hrta ko smo se peljali na vzpenjačo in smo šli na Pohorje.
Pomojem vsaj na kakih izletih - pohodih ne bi smelo biti težav Smile
Avtobusi so seveda zgodba zase.
LP

p.s: Strog pogoj pa je bil, da pes uboga.
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimeNed Mar 23, 2014 7:35 am

Runo: v kakšnem smislu misliš da ti primanjkuje vaj brez briketov? Smile

Meni se zdi da je težko oceniti kako se največ ukvarjaš s psom. Ima 3 sprehode dnevno, drugače pa največ trikcev, igre in skupnega norenja. Danes npr. sva cel dan preživela na agility tekmi in se ogromno igrala, trikcala, spoznavala nove ljudi in pse... Smile
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
runo

runo


Število prispevkov : 48
Join date : 17/02/2014

vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitimePon Mar 24, 2014 2:07 am

Midva največ delava na sprehodih in pozornost name
Airedale10:Vaj brez briketov to da pes lahko naredi  vaje  ki ne rabi brikete in za katere ne rabi toliko briketov (malenkosti)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





vsemogoče ukvarjanje z psi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vsemogoče ukvarjanje z psi   vsemogoče ukvarjanje z psi Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
vsemogoče ukvarjanje z psi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Razno-
Pojdi na: