Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Marko

Marko


Število prispevkov : 262
Join date : 25/03/2012
Age : 29

Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču   Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Icon_minitimePon Apr 14, 2014 7:37 pm

Imam eno vprašanje in sicer, če mogoče kdo ve ali je kakšen zakon, ki bi preprečeval, da bi moja psička opravljala svojo potrebo pred stanovanjem na travi. Živim v bloku in je dvorišče od vseh in me, zato zanima če je kaj drugače, kot če imaš svojo hišo. Mogoče kdo ve? Psička pa običajno samo urinira pred blokom, če pa blati pa seveda imam vedno zraven vrečko in iztrebke poberem. Ampak vseeno mojemu sosedu to ni všeč, ker pravi, da zaudarja po urinu pred vhodom, čeprav jaz nič ne voham, da bi zaudarjalo pa sem veliko mlajši od njega in verjetno bolje voham, kot on in še predobro poznam vonj po urinu iz prakse...
Sosed je zelo trmast in vedno teži vsem in vse ga bo motilo, ampak je marsičesa zmožen. Prejšnji teden je namreč trava mela zelo močan vonj po popru, zdaj me pa malo skrbi, da nebi potrosil kak strup po travi, ker zmožen je vsega. Ma kdo kakšen nasvet, kako se soočiti situacije? Jaz sem mu pa že itak povedal svoje.
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču   Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Icon_minitimePon Apr 14, 2014 11:28 pm

Sem v skorajda popolnoma isti situaciji in nimam več idej. Bodo šli starši do sosede en dan zdaj pa bo mogoče bolj zaleglo. Mene je tudi strupa najbolj strah, že nekaj dni ponoči sanjam Dinota ki v mukah umira. :/
Kakšna ideja več kot dobrodošla, poskusila sem na lepo in grdo, pa ne gre...
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Marko

Marko


Število prispevkov : 262
Join date : 25/03/2012
Age : 29

Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču   Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Icon_minitimeTor Apr 15, 2014 1:25 am

Pri meni je pa ravno hec, da do danes karkoli je soseda motilo je počakal starše pred blokom in njim povedal, meni pa nikoli ni upal nič rečti. Staršem seveda že to najeda in nočejo nobenih opravkov z njim in pravijo naj jo raje drugam peljem opravit potrebo. Ampak na jetra mi že gre, ker sosed misli da lahko počne kar hoče in se obnaša kot da je glavni v bloku in enostavno se ne nameravam pustiti zajebavat.
Zaenkrat bom nadaljeval svojo rutino sprehoda pa bomo videli kako bo, seveda je pa kakršen koli nasvet dobrodošel. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču   Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zateženi sosedje - opravljanje potrebe psa na dvorišču
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Razno-
Pojdi na: