Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zlati Prinašalec

Go down 
+22
Nala&Ula2
Muffin <3
Minči
Airedale10
Puppy lover
Bullet
Jazz
LittleLi
*sara*
Banjusie
nika66
simone
Cavalierka
horjulček
odštekana
Bonnie
lino
orijen
nikita
levcek
rex
Admin
26 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeTor Jan 17, 2012 7:11 am

bebe* je napisal/a:
Meni so ZP-ji všeč. So med mojimi top10 pasmami Wink . Verjetno zaradi tega ker imam mešanko med ZP jem (mama je ZP). Sicer nima razen lovksega nagona in nekaj videza nič po njem ampak OK. Bom pa v prihodnosti verjetno imela kdaj čistokrvnega zlatega prinašalca. Jih pa je tudi pri nas kar nekaj (verjetno zaradi tega, ker je vzreditelj moje psičke prvo leglo (ZP-ji) prodal po našem kraju, sicer pa nimajo rodovnika) Very Happy
Če so psi nerodovniški, potem to ni vzreditelj...In vzreditelji tudi nimajo legel mešancev. Ampak tako ali tako že v drugih temah veliko o tem piše, ne bom še tukaj...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 18, 2012 12:58 am

OK. potem pa "vzreditelj"? A bo OK? Bom popravila Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
LittleLi




Število prispevkov : 173
Join date : 08/01/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 18, 2012 4:18 am

Ja, bo v redu. Nič ti nočem težit,to sem samo napisala, ker se na tem forumu zavzema za pse z rodovniki;) .
Nazaj na vrh Go down
Jazz




Število prispevkov : 32
Join date : 03/12/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 12:35 am

nikita je napisal/a:
Pa kaj če ni teh traparij narejenih? Vseeno je čistokrvna zlata prinašalka.. ne rabi nekih ocen in pregledov!

nikita, sorry. ampak to so izjave nevednih in nezrelih egoističnih ljudi, ki v tem vidijo le zaslužek in svojo korist. ne, NI čistokrvna in JA, rabi preglede, da se vidi, če je sploh primerna za reprodukcijo. Pes z/brez rodovnikom ni pa nič manj/bolj vzreden - so kar na istem nivoju. le razlog zakaj so rodovniški nastali je drugačen (no, pa še to ne vedno silent ...)!
Nazaj na vrh Go down
Bullet

Bullet


Število prispevkov : 14
Join date : 09/12/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 06, 2012 3:19 am

Krasni psi Very Happy Tako po karakterju, kot po izgledu. Le preveč "modna" pasma in zato toliko bolezni.
Nazaj na vrh Go down
Puppy lover

Puppy lover


Število prispevkov : 2
Join date : 16/04/2012
Age : 29

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 17, 2012 12:01 am

Prečudoviti psi, komaj čakam, da ga dobim Very Happy Ta moja želja je že dolgoletna. Upam, da mi ne bo treba čakati več tako dolgo Very Happy Počasi postajam neučakana hehe Smile Ampak se splača počakat in se odgovorno pripraviti.
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 17, 2012 12:20 am

Se strinjam, boljše je počakati! S katere psarne pa bo? Ga boš razstavljala? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Minči




Število prispevkov : 12
Join date : 05/05/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 05, 2012 8:28 am

Lepi psi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 18, 2012 11:36 pm

Super psi!! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nala&Ula2

Nala&Ula2


Število prispevkov : 48
Join date : 16/07/2012
Age : 24
Kraj : Ajdovščina

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 19, 2012 3:20 am

Meni so zlo ušeč, ampak res vidiš jih na vsakem koraku. Poznam super gospodarje teh pasem in tudi bol tako gospodarje.
No sosedje majo tega psa. Star je par mesecev no in že je tak da za vsako malenkost zarenči. To pa zaradi tega ker, ko je bil majhen so ga razvajali na 100. In zdaj, ko so to ugotovili da veliko renči so se začeli z njim malo več ukvarjati in ne tako razvajati. Se mi zdi prav super, da popravljajo njegovo razvajenos.
Čene pa so super psi.
Nazaj na vrh Go down
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 19, 2012 7:18 am

Ja to pa res, veliko jih je!!
Meni so super po karakterju (saj imam izkušnje z njimi). Razz

Ne maram tega, da ljudje kupujejo psa, ker je lep po zunanjosti, ali pa ker je tako ljubek, vzgajat pa ga ne znajo kot ˝pravega˝ psa in ga razvajajo, potem pa si naberejo kup težav, potem pa se čudijo kako je to možno, če pa piše povsod kako so prijazni itd... Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Nala&Ula2

Nala&Ula2


Število prispevkov : 48
Join date : 16/07/2012
Age : 24
Kraj : Ajdovščina

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 19, 2012 7:27 am

Jp, se strinjam s tabo Smile
Nazaj na vrh Go down
Rebeka16

Rebeka16


Število prispevkov : 43
Join date : 18/06/2012
Age : 28
Kraj : Ptuj

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 25, 2012 12:22 am

Am moja mamica pozna te vzreditelje.Smo namreč iz Ptuja in od vzreditelja brat je bil ravnatlj na moji osnovni šoli. Smile
Nazaj na vrh Go down
hara

hara


Število prispevkov : 6
Join date : 05/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimePon Dec 24, 2012 6:49 am

Pozdravljeni!

Berem tole temo o zlatih prinašalcih.Moram povedati,da mamo doma čudovito predstavnico te pasme.Kupili smo jo pri gospodu Jožetu Gradišarju(psarna Grmajo) iz Cerkelj na Gorenjskem.Izza je čudovita 11-mesečna psička.Z njo preživljamo čudovite trenutke,je zelo prijazna,ubogljiva in inteligentna psička.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimePon Dec 24, 2012 11:30 pm

Pozdravljena na forumu Zlati Prinašalec - Page 2 1940658580

Če je to vaša psička na prikazni, moram povedati, da je krasna Zlati Prinašalec - Page 2 1940658580
Kakšen se vam pa zdi vzreditelj iz te psarne? Samo tako informativno me zanima Smile

lep pozdrav
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
hara

hara


Število prispevkov : 6
Join date : 05/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 27, 2012 5:41 am

Pozdravljen!

Ja,to je naša scrklanka Izza.karakterno je zelo čudovita psička,zelo ubogljiva in točno ve,kje je njeno mesto v naši družini.O Jožetu(vzreditelju) pa nimam nobene slabe besede.Je zelo konkreten človek,ki je meni in mojemu možu že ob prvem obisku psarne jasno povedal svoje kriterije kar se tiče nakupa psa..Ni pogojev,da bi pri njem psa kupil kot darilo ali ga kupoval zaradi želje otrok.Povedal in pokazal je bodočo mamico,in opisal njene lastnosti.Njenega očeta sicer nisva videla,ampak, če bi želela,bi lahko izvedela use podrobnosti o njem.Ker pa se moj mož in gospod Jože poznata tudi osebno,tega nisva izrecno zahtevala.Njegovi psi so čudoviti,zelo lepo skrbi zanje,in so zelo ubogljivi.Je pa tudi kinolog v KD Domžale(nisem čisto prepričana ,če je ravno tam).Pri izbiri psičke nam je povedal njene lastnosti(hotela sva bolj mirno psičko zaradi otrok),in nam dal kar precej časa,da smo si jih pobliže ogledali.Najbolj od vsega pa se je vlekel čas,ko smo čakali,da je naša Izza prišla domov Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimePet Dec 28, 2012 8:50 am

Me res veseli, da ste naleteli na takšnega vzreditelja in na tako karakterno in vizualno super psičko Zlati Prinašalec - Page 2 1940658580

Drugače pa vam želim še obilo lepih trenutkov z vašo Izzo Zlati Prinašalec - Page 2 1940658580

P.S: Sem punca drugače hehe Smile
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
hara

hara


Število prispevkov : 6
Join date : 05/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSob Dec 29, 2012 2:36 am

Ja,res smo imeli srečo.Za nakup psa smo se odločali kar nekaj let,ker nismo imeli pogojev za to(služba,majhna otroka).Ampak,ker sem bila celo življenje obkrožena s temi prečudovitimi živalmi,sem vedela,da bo prej ali slej prišel moj čas.Večji problem je imel moj mož,kajti imel je velik strah pred kosmatinci,ki pa ga je sedaj čudežno zapustil.Kot najstnica sem imela kraškega ovčarja Jacka,ki je bil kosmat kot medo,izgledal je gomozanski,njegovo srce pa je bilo mehko kot maslo.Bil je čudovit čuvaj,oster do tujcev,do družine pa neverjetno prijazen.
Ampak sedaj imam končno spet svojo punco,in z njo preživljamo čudovite,nepozabne trenutke.
Nazaj na vrh Go down
Colliny

Colliny


Število prispevkov : 229
Join date : 17/12/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSob Dec 29, 2012 2:54 am

hara, a prilepiš link psarne, ali pa vsaj poveš ime? Samo informativno me zanima Smile
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSob Dec 29, 2012 3:13 am

Saj je napisala, da je to psarna Grmajo. http://www.grmajo.net/ Wink
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Tia&Nelly

Tia&Nelly


Število prispevkov : 17
Join date : 02/12/2012
Age : 24
Kraj : Jesenice

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeSob Dec 29, 2012 4:51 am

Všečna psička:)
Nazaj na vrh Go down
hara

hara


Število prispevkov : 6
Join date : 05/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimePon Dec 31, 2012 3:46 am

Hvala lepa za pozitivne komentarje.Na tej slikci je Izza še suhcana in drobna,tako da nas je skrbelo,da nas bo kdo obtožil,da pes ni ustrezno hranjen Sad Ampak kljub ustrezni količini hrane,je samo rasla in je bila podobna anoreksični najstnici.No sedaj se je končno malo poredila,zrasla ji je daljša in bolj bujna dlaka,tako da počasi dobiva "pravo"obliko zlatkotov cheers
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimePon Dec 31, 2012 3:57 am

hara je napisal/a:
Hvala lepa za pozitivne komentarje.Na tej slikci je Izza še suhcana in drobna,tako da nas je skrbelo,da nas bo kdo obtožil,da pes ni ustrezno hranjen Sad Ampak kljub ustrezni količini hrane,je samo rasla in je bila podobna anoreksični najstnici.No sedaj se je končno malo poredila,zrasla ji je daljša in bolj bujna dlaka,tako da počasi dobiva "pravo"obliko zlatkotov cheers

Ne, v redu izgleda. Sedaj morate bolj paziti, da se ne bi preveč zredila (prinašalci so precej požrešni). Smile
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
hara

hara


Število prispevkov : 6
Join date : 05/02/2012

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 06, 2013 5:18 am

Ja,mormo kr pazit koliko in kdaj naša punca je,ker če bi j pustili,bi lahko malicala cel dan Rolling Eyes

Ampak učasih se pa temu "žalostnemu"pogledu ne da upreti,in priboljšek hitro pristane v njenih usth.Ker pa ima vsakodnevne sprehode,in je dosti v gibanju,mislim,da zaenkat še ni panike
Nazaj na vrh Go down
Banjusie

Banjusie


Število prispevkov : 741
Join date : 03/11/2011
Age : 26
Kraj : Primorsko-Notranjska

Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 06, 2013 5:55 am

hara je napisal/a:
Ja,mormo kr pazit koliko in kdaj naša punca je,ker če bi j pustili,bi lahko malicala cel dan Rolling Eyes

Ampak učasih se pa temu "žalostnemu"pogledu ne da upreti,in priboljšek hitro pristane v njenih usth.Ker pa ima vsakodnevne sprehode,in je dosti v gibanju,mislim,da zaenkat še ni panike

Ampak vseeno malo popazite, da ne bo začela žicat za mizo (ne ji dajat z mize), poleg tega pa, če ji hočete dat priboljšek ga spremenite v lahko vajo (sedi, daj taco ipd), tako da si ga bo vsaj zaslužila. Smile Sicer pa če se bo dovolj gibala to ne bi smel bit problem Smile
Nazaj na vrh Go down
http://dakotaspirit.weebly.com/
Sponsored content





Zlati Prinašalec - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zlati Prinašalec   Zlati Prinašalec - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zlati Prinašalec
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» "Zlati prinašalec"
» Šepanje pri zlati prinašalki
» Gladkodlaki prinašalec
» Novo Škotski prinašalec
» Kodrasti prinašalec (curly coated retriever)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: O psih :: Pasme :: FCI 8-
Pojdi na: