Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 BewiDog hrana

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

BewiDog hrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: BewiDog hrana   BewiDog hrana Icon_minitimeNed Maj 06, 2012 10:11 pm

A pozna kdo to hrano? Smile Mi imamo Nalo na Hill´s c/d zaradi sečnih kamnov, vendar je minilo že eno leto po operaciji in razmišljamo, da bi vprašali veterinarja, da bi menjali hrano. Hrana je relativno poceni 25kg pride mislim, da 45 EUR Wink

Sestavin nisem našla nikjer na internetu, zato me zanima če ima kdo izkušnje s to hrano? Smile
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
NickiTaj

NickiTaj


Število prispevkov : 8
Join date : 13/05/2012

BewiDog hrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BewiDog hrana   BewiDog hrana Icon_minitimeNed Maj 13, 2012 8:10 am

Moja soseda hrani psa s to hrano, zdaj nevem če je vredu... Ona pravi, da nima problemov.
Nazaj na vrh Go down
NinaS




Število prispevkov : 18
Join date : 18/06/2012
Kraj : Domžale

BewiDog hrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BewiDog hrana   BewiDog hrana Icon_minitimeSob Jun 23, 2012 9:54 pm

Jaz hranim svojo psico s to hrano (zdaj počasi menjam na Eukanubo, preprosto zaradi karotena). Hrana je vredu, psica jo ima rada in nikoli ni imela nobenih problemov. Je pa res, da na nekatere pse vpliva tako, da imajo ogromno količino blata.
Cena je super, hrano ti pripeljejo na dom, tako da kar se mene tiče, je vredu. Uporabljali smo jo več kot dve leti, odkar je bila moja psička mladiček in razvila se je ok, kolke in komolce ima vse super, dlaka je prava, sijoča - čeprav kot pri kateri koli znamki hrane včasih malce olja (olivnega, ribjega..) ne škodi.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

BewiDog hrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BewiDog hrana   BewiDog hrana Icon_minitimeSob Jun 23, 2012 10:14 pm

Najlepša hvala za odgovore Very Happy Ampak zdaj mama pravi, da boljše, da še ostanemo na c/d ju Wink Če se stanje slučajno (upam da ne) ponovi in bi se ji spet vnelo... lp
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
Sponsored content





BewiDog hrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BewiDog hrana   BewiDog hrana Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
BewiDog hrana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kuhana hrana, surova hrana
» hrana muce
» Bosch hrana
» FITMIN - hrana za pse
» Pedigree hrana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Prehrana :: Znamke-
Pojdi na: