Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Šepetalec psom

Go down 
+8
LittleLi
Airedale10
Banjusie
Colliny
Fiamma
Polly
Admin
Maly
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 2:39 am

Zdaj so večinoma med tednom ob 19.00, včasih tudi prej.
Ob sobotah pa ob 21.00.
Ob nedeljah pa sploh ni.

Včasih so tudi večkrat na dan (ampak stare epizode).

Ponovitve pa so mislim, da okrog 23.00 ure
Nazaj na vrh Go down
Hov-hov

Hov-hov


Število prispevkov : 176
Join date : 26/05/2012
Age : 25

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 3:26 am

Hvala Smile
Nazaj na vrh Go down
enna




Število prispevkov : 70
Join date : 12/03/2012
Kraj : Škofja Loka

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimePet Jun 08, 2012 8:59 am

Cesar je car. Ne dela nič posebnega. Mnogi kinologi delajo že celo življenje na enak način kot on. Ni odkril tople vode. Uspešen je zato, ker se ravna po psihologiji psa in ne po svetovnih trendih.
Nazaj na vrh Go down
http://psarna-kuharjeva.weebly.com/
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 09, 2012 1:26 am

Samo nekaj OT, ne morem si pomagat da ne bi pokomentirala Šepetalec psom - Page 2 1392757615 Šepetalec psom - Page 2 906938891: Muffin, ko boš (če boš) ti svojega borderja šolala po CM metodah, me prav zanima, kako bodo ''komentirali'' drugi borderaši, ki so večinoma za samo pozitivno motivacijo in kliker. Razz
(sej to ni mišljeno kot kreganje... Wink, je malo neumesna tukaj).
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 09, 2012 2:18 am

Saj jaz ne bi vzgajala svojega psa kot CM (samo zanimivo se mi zdi nejgovo delo)
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 09, 2012 5:49 am

Ajaa, potem pa sem jaz s kom zamešala... Rolling Eyes Wink
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Muffin <3

Muffin <3


Število prispevkov : 152
Join date : 28/02/2012

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 09, 2012 9:55 pm

Airedale10 je napisal/a:
Ajaa, potem pa sem jaz s kom zamešala... Rolling Eyes Wink

Ne nisi!

Jaz obožujem Cesarja in njegovo delo se mi zdi zelo zanimivo!
Od takrat ko sem prebrala knjigo Šepetalec psom, sem se začela zanimati za psihologijo! Začela sem še brati druge knjige in (skoraj) vsak dan gledala Cesarjeve oddaje! Ker prej sem se zanimala samo za pasme, kako naučiti psa trike....

Isto kot Cesar ne bi vzgajala svojih psov, samo vredu pa se mi zdi, da izvem kako drugi to delajo....
In tudi če bi enako vzgajala psa ne bi bilo nič narobe.... Wink

Nekaterim, ki imajo kakšne težave s psom pa bi vseeno priporočala, da bi (manjše) težave odpravili kot Cesar ( pravilno seveda, ker mnogo lastnikov dela ˝enako˝ kot Cesar, potem pa so težave še hujše ali pa se nič ne spremeni).
... Wink



Nazadnje urejal/a Muffin <3 Čet Jun 21, 2012 1:09 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
enna




Število prispevkov : 70
Join date : 12/03/2012
Kraj : Škofja Loka

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 13, 2012 6:31 am

Airedale10 je napisal/a:
Samo nekaj OT, ne morem si pomagat da ne bi pokomentirala Šepetalec psom - Page 2 1392757615 Šepetalec psom - Page 2 906938891: Muffin, ko boš (če boš) ti svojega borderja šolala po CM metodah, me prav zanima, kako bodo ''komentirali'' drugi borderaši, ki so večinoma za samo pozitivno motivacijo in kliker. Razz
(sej to ni mišljeno kot kreganje... Wink, je malo neumesna tukaj).

Zakaj ga ne bi šolala po njegovih metodah. Saj on ravno tako hvali pravilno stvar, nagrajuje ipd. Je res, da ne uporablja klikerja, ampak prav tako uporablja sekundarni ojačevalec. Torej princip je podoben. Vsakemu psu se je treba posebaj prilagoditi. Torej če borderaši samo klikajo.... Kaj pa če je border malo drugačnega temperamenta. Mogoče agresiven, zelo trmast ali ima kakšno drugačno vedenjsko hibo. A potemtakem to pomeni da moraš ravno tako vse poklikat če vi to delajo. Pri šolanju se res ne smeš ozirati na ostale. Šolaš tako, da vidiš napredek in uspeh, ne glede na metodo dela, saj vsak pes potrebuje drugačen pristop. Lahko prebereš vse forume in 100 knjig, pa po teh nasvetih psa ne boš naučila niti vaje sedi. Torej ko dobiš psa se najprej malo iščeš in spoznavaš karakter psa.......potem pa veselo na delo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://psarna-kuharjeva.weebly.com/
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 13, 2012 6:59 am

Saj se strinjam z enno (čeprav nikoli še nisem videla Cesarja, da bi psom dajal priboljške, jih npr. na tak način nagrajeval)! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
enna




Število prispevkov : 70
Join date : 12/03/2012
Kraj : Škofja Loka

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 13, 2012 7:20 am

Airedale10 je napisal/a:
Saj se strinjam z enno (čeprav nikoli še nisem videla Cesarja, da bi psom dajal priboljške, jih npr. na tak način nagrajeval)! Very Happy

Niti priboljšek ni nagrada za vsakega psa. Imela sem pse, ki bi za hrano naredili vse, imela sem pse, ki so naredili vse za igro in imam psa, ki mu je nagrada da tečeva 10 metrov in vmes malo vriskava in skačeva. Za nekatere je pohvala to, da je prost, za druge spet nekaj drugega. Šolanje psa ni šablonsko delo in nikjer ni priročnika za tvojega psa. In pri Cesarju mi je zelo všeč da je kljub vsemu on vodja krdela, če temu lahko tako rečem. Všeč mi je ker ne prikazuje samo tega kar je všeč nam (klik in hrana) vendar pokaže tudi problematične pse in princip dela z njimi.
Nazaj na vrh Go down
http://psarna-kuharjeva.weebly.com/
Tonko

Tonko


Število prispevkov : 6
Join date : 16/06/2012

Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 16, 2012 11:14 pm

super je. cesar je car tongue
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Šepetalec psom - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Šepetalec psom   Šepetalec psom - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Šepetalec psom
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cesar Milan-Šepetalec psom
» problemi z mladim psom
» FORUM ZA POMOČ BREZDOMNIM PSOM
» Na čem trenutno delate s svojim psom?
» Je res, da se s psom najbolj povežeš med spanjem?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Razno-
Pojdi na: