Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kako trenirati psa da dobi kondicijo

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
klavdijajurjevic




Število prispevkov : 5
Join date : 06/05/2013

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimeČet Maj 09, 2013 5:06 am

Pozrdavljeni na forumu...sem nova lastnica mladega kužka,je mešanček,manjše rasti,star štiri mesece..od začetka sploh ni hotel iti na sprehod a zdaj je počasi bolje...mene uboga bolje kot ostale...opazila sem da ima veliko energije kljub krajšim sprehodom in kar poganja se da bi tekel...po tv sem videla neko oddajo,ko je šel lastnik na kolo in s tem pospešil hitrost teka psa.tudi sama sem to poiskusila in moram povedati da je tekel skoraj km kot nor...potem pa je utrujen doma zaspal..a je mogoče še premlad za tako nabiranje kondicije ker bi ga rada imela za sopotnika pri mojih pohodih ki pa trajajo tja do dveh ur.vem da še ne bo šel kar z mano a rada bi ga natrenirala..svetujte mi..
Nazaj na vrh Go down
Griff




Število prispevkov : 12
Join date : 23/04/2013

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimeČet Maj 09, 2013 7:15 am

Jaz mislim da je še premlad za take napore.Mislim da bi morala še malo počakati zaradi kolkov.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma




Število prispevkov : 231
Join date : 16/10/2011
Kraj : Koper

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimeČet Maj 09, 2013 8:05 pm

Če se ne motim, je tek ob kolesu prepovedan do 1. leta psa (naj me kdo popravi, če se motim). Vsekakor počakaj, mladič še ni primeren za kondicijske treninge.
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Klub-%C5%A1tudentov-veterine-za-po
klavdijajurjevic




Število prispevkov : 5
Join date : 06/05/2013

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimePet Maj 10, 2013 12:16 am

hvala za odgovore...
Nazaj na vrh Go down
klavdijajurjevic




Število prispevkov : 5
Join date : 06/05/2013

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimePet Maj 10, 2013 12:25 am

Zanima me če je to res da ga moramo nositi po stopnicah gor in dol tudi zaradi kolkov..saj ni problem... da le vem...če je še kaj takaga kar moram vedeti pa mi veterinar ni povedal(mogoče bom izvedela v mali šoli)mi lepo prosim kar povejte saj mojemu kužku želim le najbolje..hvala
Nazaj na vrh Go down
Airedale10

Airedale10


Število prispevkov : 669
Join date : 03/11/2011

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimePet Maj 10, 2013 3:36 am

Se strinjam s Fiammo. Ja res je, do 6.meseca (okvirno) ga morate nositi po stopnicah. Smile Pa če tega nisi vedela - ni priporočljivo, da precej hodi v hrib (kaj šele, da bi mu po hribu kako žogico metala) in dela kake skoke.
Nazaj na vrh Go down
http://jazbecar-dino.weebly.com/
Kaja*

Kaja*


Število prispevkov : 38
Join date : 18/04/2013

kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitimeSre Jun 05, 2013 11:44 pm

Ja probaj ga nesti. Vsaj do 6.meseca. Za pse je bolj namorno ko hodijo dolj po stopnicah. Tako da potem ga lahko še malo nosiš dolj po stopnicah. (to je predvsem problem pri malih pseh)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





kako trenirati psa da dobi kondicijo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako trenirati psa da dobi kondicijo   kako trenirati psa da dobi kondicijo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
kako trenirati psa da dobi kondicijo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako kupiti psa?
» Kako NE kupiti psa?
» Kako si lahko to storil?
» kako naučiti psa da vleče
» Kako reagirati ob napadu psa na psa?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Forum :: Pomembni članki-
Pojdi na: