Forum o psih
Forum o psih
Forum o psih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o psih
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 PROSIM ZA POMOČ !

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
TtheG23




Število prispevkov : 1
Join date : 29/03/2015

PROSIM ZA POMOČ ! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PROSIM ZA POMOČ !   PROSIM ZA POMOČ ! Icon_minitimeNed Mar 29, 2015 2:03 am

Pozdravljeni,

Že dalj časa iščem Ameriškega stafforda ampak se mi kar ne zdijo ti prodajalci na različnih internetnih straneh vredu Neutral . . . Ponekod se mi zdijo na slikah mladički veliko mlajši od 3 mesecev , ali pa enostavno prodajalci niso resni , se ne oglašajo na telefone ali pa so zelo neprijazni in se "freh" obnašajo  No ... Nevem več kje naj pogledam oz od koga naj kupim. Prosla bi če mi lahko mogoče kdo koga svetuje, pri katerem ve da so psi zdravi.
Gledala sem tudi oglas od enega gospoda ki prodaja ameriškega stafforda ... nevem kaj naj rečem 1x sem ga poklicala in se z njim pogovarjala in mu omenla da ga pokličem nazaj (kr sem bila v službi) ko sem ga klicala se več ni javil oz sploh ni imel interesa + tega psičke prodaja po zelo "smešni" ceni (120€) Neutral kar se mi pa zdi zeloo malo... deluje mi bolj kot nek prekupčevalec ...potem sem gledala tudi oglas od enega gospoda s Hrvaške ... psi so zelooo lepi in na slikah se da videti mati in očeta psičkov ter če se odločiš za nakup lahko tudi pri njih doma vse skupaj pogledaš. Zanima me kako imate kaj izkušnje z tem? Je kdo kupil psa s Hrvaške? Slišala sem tudi da so baje prodajali na Hrvaškem bolane pse ...  Neutral res več nevem kje in od koga naj kupim. Želim si da bi bil psiček zdrav in da ne bi kupila mačka v žaklju ... 

Prosim če zapišete kje ste kupili pse koliko ste dali za njega in kako ste zadovolnji.

Lp

T.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Število prispevkov : 1008
Join date : 09/10/2011

PROSIM ZA POMOČ ! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROSIM ZA POMOČ !   PROSIM ZA POMOČ ! Icon_minitimeSob Okt 03, 2015 5:24 am

Kupuj samo pri licensiranih vzrediteljih, ki imajo registrirano vzrejo, vse ostalo je lari fari in služenje na račun živih bitij.

http://www.proudline-ast.com/home.html

Tile so iz Maribora, primer.
Nazaj na vrh Go down
https://psi123.slovenianforum.com
 
PROSIM ZA POMOČ !
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomoč pri nakupu - kaj pomenijo kratice
» Društvo za pomoč hrtom
» Pomoč pri seminarski nalogi=)
» pomoč→spletna stran
» FORUM ZA POMOČ BREZDOMNIM PSOM

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o psih :: Nakup-
Pojdi na: